Atsižvelgiant į Vyriausybės priimtus sprendimus, Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje lankytojai privalo dėvėti veido apsaugos priemones, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo ir čiaudėjimo etiketo.

Renginių metu (lauke ir viduje) privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones bei laikytis 1 metro atstumo. Bibliotekos uždarose patalpose aptarnaujami tik nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) dėvintys vyresni nei 6 metų amžiaus lankytojai. Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti negalią turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės apsaugos priemonių (veido kaukių, respiratorių ar kitų priemonių) dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

 

Lankytojai, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas), neaptarnaujami.

Visą aktualią, nuolat atnaujinamą informaciją apie COVID-19 Lietuvoje ir prevencinius veiksmus galite sekti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.