Susitikime bibliotekoje ir leiskime vasaros popietes įdomiai bei prasmingai!

Kauno apskrities viešoji biblioteka šią vasarą dalyvauja Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro akcijoje „Atverk duris vasarai“. Kviečiame vaikus bei tėvus į vasaros užsiėmimus bibliotekos edukacijų erdvėje „404“ (Radastų g. 2).

 
Liepos 16 d. 13–15 val. – Xbox, dronų ir virtualios realybės popietė. Lenktyniausime su mažaisiais dronais, žaisime Xbox ir nersime į virtualius nuotykius. Vaikams nuo 10 m.
Liepos 23 d. 13–15 val. – interaktyvių knygų pristatymas ir hologramų dirbtuvės. Tyrinėsime knygas su papildyta realybe, taip pat gaminsime specialų hologramas projektuojantį prietaisėlį. Vaikams nuo 10 m.
Liepos 30 d. 13–15 val. – piešimas ant akmenukų. Smagi ir spalvota popietė visai šeimai, kurios metu kursime įspūdingus piešinius ant akmenukų.

Registracija į užsiėmimus el. paštu [email protected] arba tel. (8 37) 281 859, informaciją apie vasaros iniciatyvą edukacijų erdvėje „404“ rasite čia >>>

Vasaros metu edukacijų erdvė „404“ dirba nuo pirmadienio iki penktadienio 11–16.30 val.

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.