Šiandien rubrikoje „Modernizuotos bibliotekos link!“ dalijamės atnaujinamo bibliotekos eksterjero vaizdais. Per ilgą laiką nuo drėgmės ir šalčio susidėvėjęs fasadas vasaros metu buvo šiltinamas ir dengiamas plytų spalvą ir raštą atkartojančiomis natūraliomis medžiagomis, išlaikant pastato vizitine kortele tapusį raudonų plytų mūrą.

Jūsų patogumui jau nuo šiandien pradeda veikti knygomatas, stovintis prie bibliotekos K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2. Kviečiame užsisakyti norimus leidinius ir juos atsiimti Jums patogiausiame knygomate bet kuriuo jums patogiu paros metu.

Kas yra biblioteka? Įstaiga, sauganti ir komplektuojanti knygas? Kultūros židinys, telkiantis bendruomenę kūrybiškoms veikloms ir kviečiantis pažinti meną, literatūrą, istoriją, kultūrą? O galbūt informacijos centras, šviečiantis vartotojus, ugdantis naujas kompetencijas, renkantis ir teikiantis žinias apie duomenų bazes, informacijos šaltinius?

Jau rudenį Panevėžio, Klaipėdos ir Kauno apskričių bibliotekos pasiūlys naujieną – inovatyvią kokybiško laisvalaikio idėją 10–15 metų vaikams ir paaugliams. „Draugoteka“ – taip vadinsis skaitymo skatinimo programėlė, kuriama dviejų šalių partnerių – Lietuvos ir Norvegijos.

Tęsiame rubriką „Modernizuotos bibliotekos link“. Liepos 5 d. socialine tinkle Facebook dalijomės dar viena šiuo metu modernizuojamos bibliotekos erdve ir kvietėme paspėlioti, ar atpažįstate ją rekonstrukcijos procese. Nors pasisakiusių buvo nedaug, bet galime pasidžiaugti, kad sulaukėme teisingo atsakymo – tai renginių ir kino salė.

Informuojame, kad liepos 5 dieną biblioteka dirbs vieną valandą trumpiau – nuo 10.00 iki 17.00 val.

Liepos 6 dieną biblioteka nedirbs.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.