Kauno apskrities viešoji biblioteka pradeda kūrybinių dirbtuvių ciklą, skirtą vaizduotei ir jos ugdymui. Kiekvieną mėnesį vyks du užsiėmimai suaugusiųjų kūrybiškumui tyrinėti.

O kas, jeigu į vaizduotę, pažvelgtume kaip į raumenį, kurį smagu ir reikalinga treniruoti? Juk vienaip tai daro aktoriai, kitaip dizaineriai, kulinarai ar reklamos kūrėjai. Spalį numatomi užsiėmimai skirti kūrybiniam rašymui ir dailės terapijai.

I dalis

TEATRAS IR SAVITYRA  
Rugsėjo 8 d., trečiadienis, 18 val. Registracija 

Įvadinėje Teatro ir savityros“ užsiėmimo dalyje susipažinsime su teatro metodais, skirtais sceninei partnerystei, improvizacijai, refleksijai ir vidinei introspekcijai. Teatras – puikus ir saugus būdas užčiuopti savo vaizduotės ribotumus ir...  juos sutrupinti. Sceninė patirtis – nereikalinga. Kuo daugiau scenos baimės turit, tuo labiau Jūsų laukiam!

II dalis

IMPROVIZACINIAI TEATRO ŽAIDIMAI 
Rugsėjo 15 d., trečiadienis, 18 val. Registracija

Antroji Vaizduotės praktikų“ dalis yra pirmojo užsiėmimo tęsinys, tačiau galima jame dalyvauti ir nebuvus pirmame susitikime. Improvizaciniai teatro žaidimai arba teatro sportas – smagus, spontaniškumą lavinantis užsiėmimas, kurį Lietuvoje išgarsino Pagauk kampą“, Kitas kampas“ ir Impro 241“ trupės. Tai puikus būdas mokytis nebijoti klysti, jausti scenos partnerius, būti čia ir dabar.

Apie kūrybinių dirbtuvių lektorę

Kristina Vainiutė baigė Teatro edukologijos bakalauro ir magistro studijas. Nuo 2008 m. dirbo įvairiose Vilniaus švietimo įstaigose; 2011–2018 m. Vilniaus miesto teatro mokytojų metodinio būrelio narė, nuo 2014 m. – būrelio pirmininkė. 2015–2016 m. pirmojo šaradų turnyro Lietuvoje 3 žodžiai“ suaugusiems organizatorė. Nuo 2006 m. vaikų vasaros užimtumo organizatorė, kūrybinių dirbtuvių vaikams ir suaugusiesiems lektorė, renginių organizatorė.

Domėjimosi laukas: teatras, neformalusis švietimas ir jo formos, sociokultūrinė antropologija, psichologija, etnokultūra, meno terapija, mindfulness. Asmeniniai prioritetai: nuolatinis dėmesys saviugdai ir mokymuisi, kelionės, kūrybinis darbas komandoje, introspekcija.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.