„Skaitymas tau tinka!“ – šių metų šūkiu tikina Lietuvos apskričių ir savivaldybių viešosios bibliotekos, ir vėl skelbiančios kasmetinį, jau aštuntąjį, skaitymo iššūkį „Vasara su knyga“.

Kritinio mąstymo ugdymas, pilietiškumo, bendruomeniškumo ir iniciatyvumo stiprinimas šiandien yra kaip niekada svarbios temos demokratinei visuomenei kurti ir stiprinti. Atliepdamos nūdienos aktualijas bei sutelkdamos Lietuvos ir Ukrainos bibliotekų patirtis Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija kartu su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka bei Ukrainos bibliotekų asociacija birželio 7–9 dienomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje rengia Lietuvos ir Ukrainos bibliotekų forumą „Bibliotekos vaidmuo stiprinant demokratinę visuomenę“. Šio renginio tikslas – sustiprinti Lietuvos-Ukrainos bibliotekų bendradarbiavimo ryšius, aktualizuoti bibliotekų vaidmenį stiprinant demokratinę visuomenę.

Birželio 12–19 dienomis Kauno kino centre „Romuva“ kviečiame į vasara alsuojančią Ginos Poškienės parodą „Gamtos įkvėpta“. Nuo vaikystės mėgstanti piešti Gina Poškienė yra tapybos procesu besimėgaujanti savamokslė, piešianti iš pajautimo. Menininkei tapyba yra hobis, malonumas, saviraiška, puiki terapija ir smagus laiko praleidimas. Pasak kūrėjos, tobuliausias momentas kūrybai yra gebėjimas pasinerti į tapymo procesą, kurio metu galima pajausti, paleisti, vizualizuoti, perteikti, džiuginti.

Informuojame, kad nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d. dirbsime vasaros laiku:

I–V nuo 10 iki 18 val.

VI–VII nedirbsime.

„Skaitau daug knygų ir neretai jose randu atsakymus į man rūpimus klausimus. Skaitymas man suteikia galimybę atsitraukti nuo kasdienybės“ – ar apibūdinau tave? Jei taip, knyga „Kaip gyventi. Ką daryti“ kaip tik tau!

Birželio 6 d., antradienį, 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje bus pristatoma Eglės Lukinaitės-Vaičiurgienės knyga „Dviejų vaikų mama“.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.