Saulėtą rugsėjo 30-osios popietę kvietėme kauniečius prisijungti prie rekordo – daugiausiai garsiai skaitančiųjų bibliotekos draugų vienoje vietoje. Mintis šiai akcijai kilo, nes jau rytoj minėsime 72-ąjį bibliotekos gimtadienį – norėjome šią progą atšvęsti kartu su Jumis! O skaitantys žmonės yra geriausia dovana, kurią bibliotekai gali padovanoti kiekvienas.

Spalio 3–9 dienomis minima disleksijos pažinimo savaitė.

Spalio 13 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame į renginį „Kurti vaikams: muzikinio albumo pristatymas ir diskusija“ Kauno apskrities viešosios bibliotekos (K. Donelaičio g. 8) III a. Renginių erdvėje. Dainų autorė ir atlikėja Eglė Gelažiūtė-Pranevičienė drauge su rašytoju Virgiu Šidlausku kvies pasikalbėti apie muziką vaikams, kūrybinio proceso ypatumus bei muzikos reikšmę vaiko lavinimui.

Kauno apskrities viešoji biblioteka (KAVB) mini savo 72-ąjį gimtadienį ir kviečia visus švęsti kartu! O geriausia dovana, kurią gali padovanoti bibliotekai – kartu pasiekti skaitymo rekordą.

Pastaruosius kelis mėnesius Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje savanoriavo šauni savanorė Gerta. Kviečiame skaityti jos įspūdžius.

Liepos mėnesį sulaukus didžiulio susidomėjimo šiaurietišku ėjimu, kviečiame jus ir toliau jungtis į tęstines Šiaurietiško ėjimo treniruotes su judesio specialiste, bei sveikatingumo instruktore Ilma.

Veiklos pritaikytos ir naujokams, ir pažengusiems. Šiaurietiškas lazdas treniruočių metu duodame vietoje.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.