Prasmingą, naudingą, kokybišką laisvalaikį 10–15 metų vaikams ir paaugliams siūlo Panevėžio, Klaipėdos, Kauno apskričių bibliotekos. Startavo „Draugoteka“ – nemokama nauja, inovatyvi mobilioji programėlė, pritaikyta „Android“ ir iOS operacinių sistemų mobiliesiems įrenginiams.

Sauliaus Šaltenio romanas „Geležiniai gyvatės kiaušiniai“, kaip ir rašytojo garsusis kūrinys „Riešutų duona“, yra prozos meistro šedevras. Nors siužeto centre – sausio 13-osios įvykiai, kūrinys nėra vien apie kone svarbiausią naktį Lietuvos istorijai. „Pastebėkite, kad niekur nėra žodžio Lietuva ir niekur nėra minima Sausio 13-oji. Tačiau džiaugiuosi, jog žmonės atpažįsta iš tų tikrų detalių (dialogų, frazių), kurias pats išgyvenau.“ – mintimis dalinasi rašytojas.

Vasario 14 d., antradienį, 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (K. Donelaičio g. 8, III a. Renginių erdvė) kviečia į pokalbį-diskusiją su etnologu doc. dr. Arūnu Vaicekausku. Mokslininkas bibliotekos lankytojus supažindins su senaisiais Užgavėnių papročiais, papasakos apie jų kilmę, istoriją ir patars, kaip joms pasiruošti. Renginio metu kviesime diskutuoti apie žiemos pabaigos šventės svarbą šiandien.

Vasario 3 d., penktadienį, 16.00 val. kviečiame į Kauno apskrities viešąją biblioteką (K. Donelaičio 8, III a. Renginių erdvė), kurioje vyks renginys „Jaunimo galimybės su Eurodesk“.

Fredriko Backmano romanas „Gyveno kartą Uvė“ šią savaitę skaitytoją nukels į Skandinaviją. Tai pirmasis autoriaus romanas, beveik iš karto tapęs New York Times bestseleriu ir peržengęs 3 milijonų tiražo ribą. Rašytojas kviečia pasinerti į Uvės – iš pirmo žvilgsnio nuobodaus, daugiau nei pusę amžiaus pragyvenusio vyro – istoriją, pilną gyvenimiškų rūpesčių ir rutiną griaunančių pokyčių.

Sausio 20 d., penktadienį, 17.30 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos Renginių erdvėje (K. Donelaičio g. 8, 3 a.) įvyks akordeono muzikos koncertas, dedikuotas Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos veiklos 50-mečiui paminėti.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.