Jau birželio 11 d. 19 val. hiphopo kultūros entuziastai yra kviečiami į projekto „Stotelė-hiphopas“ veiklų uždarymo renginį! Atsibodo dėl repo renginių važinėti į Vilnių? Šįkart gali atsipalaiduoti ir autobuso bilietėlį padėti į šalį, o degalams skirtus pinigus pasitaupyti naujiems mėgstamų atlikėjų kompaktams.

Kauno apskrities viešoji biblioteka gegužės 23 dieną 17 val. kviečia į Viktorijos Eizentaitės kūrybinių darbų parodos „Karvių metafiziniai potyriai“ atidarymą. Paroda veiks nuo gegužės 23 iki gegužės 29 dienos.

Kviečiame skaityti Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojos I. Dryžaitės rubriką #SkaitauNeTikSau, kurioje dalijamasi nuoširdžiais, atvirais atsiliepimais apie knygas ir pasaulį.

Laisvės atėmimo vietų ligoninės bibliotekoje lankytis be apribojimų turi teisę apie 80 asmenų, atliekančių laisvės atėmimo bausmę. Kasdien gaunami laikraščiai bei žurnalai yra puiki informacijos priemonė, bet tinkamai parinktos knygos gali padėti vykdant socialinę nuteistųjų reabilitaciją: atkurti dvasinę pusiausvyrą, atitrūkti nuo kasdienybės, panirti į fantazijų pasaulį ar išmokti naujų dalykų, tobulėti dvasiškai, sumažinti stresą, didinti gebėjimą susikaupti.

Gegužės 27 d. 18 val., Kauno apskrities viešoji biblioteka (Donelaičio g. 8, III a. Renginių erdvėje) kviečia į susitikimą su rašytoja Ieva Dumbryte ir jos romano „Šaltienos bistro“ pristatymą.

Šiandien rubrikoje #apdovanotoslietuviškosknygos – Liudo Dovydėno premija už 2021 m. geriausią lietuvišką romaną apdovanota Rugilės Audenienės knyga „Vojaĝo“. 

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.