Darbas

Ieškome Meno ir muzikos skyriaus vyr. bibliotekininko (-ės). Darbo skelbimas (.pdf, 202 KB). Pareigybės aprašymas (.pdf, 205 KB).
Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką siųsti el. paštu j.geniene@kvb.lt.

Ieškome Kultūros vadybos skyriaus edukacinės veiklos organizatoriaus (-ės). Darbo skelbimas (.pdf, 125 KB).
Gyvenimo aprašymą siųsti el. paštu a.baroniene@kvb.lt.

Esame didžiausia Vidurio Lietuvos valstybinė universali biblioteka, kuri gyvuoja jau 70 metų. Bibliotekoje dirba daugiau nei 200 įvairių sričių profesionalų: aptarnavimo specialistai, bibliografai, knygrišiai, informacijos vadybininkai, IT specialistai, projektų vadovai, komunikacijos specialistai ir kiti. Galimybių save realizuoti bibliotekoje randa įvairaus išsilavinimo, charakterio, požiūrio žmonės.

Nori prisijungti prie mūsų komandos? Atsiųsk savo gyvenimo aprašymą (CV) bei trumpą motyvacinį laišką apie Tave dominančias veiklos sritis šiuo adresu: karjera@kvb.lt.

Praktika

Praktika – tai galimybė pritaikyti turimas teorines žinias bei tobulinti profesinius ir bendruosius gebėjimus. Patirtis įgyta praktikos metu padės geriau pažinti ne tik save, bet ir norimo darbo specifiką. Jei esi ambicingas, orientuotas į rezultatą, o iššūkiai Tau – naujos galimybės, kviečiame praktiką atlikti KAVB komandoje.

Siųsk savo gyvenimo aprašymą bei trumpą motyvacinį laišką apie Tave dominančias veiklos sritis šiuo adresu: l.volskis@kvb.lt

Savanorystė

Jei TU:
• Kūrybingas,
• Iniciatyvus,
• Veiklus,
• Ir nori atrasti save
Tapk bibliotekos savanoriu!

Daugiau informacijos el. paštu savanoriai@kvb.lt


>

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies. More information