• Eglės Lukinaitės Vaičiurgienės knygos „Dviejų vaikų mama“ pristatymas

  2023 m. birželio 6 d.
  18:00 val.
  K. Donelaičio g. 8. Renginių erdvė III a., Kaunas

  Birželio 6 d., antradienį, 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje bus pristatoma Eglės Lukinaitės-Vaičiurgienės knyga „Dviejų vaikų mama“.

  „Dviejų vaikų motinystės tapsmas – labai intensyvus ir daugiasluoksnis patyrimas. Jei atrodo, kad mama tampama vieną kartą ir didieji virsmai jau praeityje – antrojo vaiko gimimas šį įsivaizdavimą apverčia aukštyn kojomis. Ypač, jei amžiaus tarpas tarp vaikų nėra didelis.“ – Teigia Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė.

  Knygos autorė atvirai pasakoja apie savo motinystės patirtį, remdamasi psichologijos žiniomis ir psichologinio konsultavimo praktika. Knygoje rasite informacijos, palaikymo, empatijos. Ir kvietimą stabtelėti, reflektuoti savo ir šeimos situaciją, priimti jums palankius sprendimus ir kurti konstruktyvesnį santykį su savo jausmais ir nauja tėvystės realybe. Tai terapinė knyga, padėsianti geriau pažinti save ir suprasti, kad šio tapsmo sunkumus patiria ne viena moteris.

  Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė – dviejų mergaičių mama, praktikuojanti psichologė, studijos „Natūrali Motinystė“ bendraįkūrėja, knygos „Ryšys su vaiku, ryšys su savimi“ autorė. Turi beveik 10 metų konsultavimo patirtį, dalis jos įgyta dirbant žmonių ir organizacijų augimo, vystymo bei potencialo atskleidimo srityje. Tapusi mama suprato, jog panašūs procesai būdingi ir tėvystei: stengiamasi kuo geriau atlikti savo naują vaidmenį, bandoma suderinti šeimos narių poreikius, buitį su būtinybe „pasipildyti“ tuo, kas svarbu.

  Renginio metu bus galima įsigyti autorės knygų. Maloniai kviečiame atvykti.

  Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.