• Skaitmeninio raštingumo mokymai

  2023 m. kovo 10 d. - 2023 m. kovo 21 d.
  Kauno apskrities viešoji biblioteka, K. Donelaičio g. 8
  Mokymų klasė, 005 k.

  Kviečiame į skaitmeninio raštingumo mokymus kovo mėnesį. Visi kovo mėnesio mokymai yra auditoriniai.

  Modernizuota ibiblioteka.lt. Funkcijos ir galimybės
  Kovo 10 d. 9.00–12.00 val.

  Mokymų metu bus supažindinama su atnaujinto elektroninių paslaugų portalo ibiblioteka.lt struktūra ir naudojimosi portalu galimybėmis, vartotojo aplinka. Sužinosite kaip naudotis paskyros Mano iBiblioteka paslaugomis. Supažindinsime su dokumentų paieškos pagrindais, dokumentų užsakymo, rezervavimo, panaudos laiko pratęsimo galimybėmis, su elektroninių knygų paieška ir jų užsakymo tvarka. Įtvirtinsite žinias atliekant praktines užduotis. Gebėsite savarankiškai susikurti paskyrą ir naudotis portalo teikiamomis paslaugomis.

  Paieška KAVB el. kataloge ir prenumeruojamose duomenų bazėse bei kituose elektroniniuose šaltiniuose.
  Kovo 13 d. 14.00–15.30 val.

  Pristatysime leidinių užsakymo per portalą www.ibiblioteka.lt galimybes, vartotojo aplinkos nustatymus. Sužinosite, kaip užsisakyti, rezervuoti ar pratęsti leidinio skolinimosi laiką. Supažindinsime su KAVB prenumeruojamomis duomenų bazėmis, laisvos prieigos informacijos šaltiniais mokslui ir laisvalaikiui, sužinosite kaip jungtis prie bibliotekos prenumeruojamų užsienio mokslinių duomenų bazių iš namų ar savo išmaniaisiais įrenginiais.

  Vaizdaus turinio kūrimas su Canva (atviruko kūrimas).
  Kovo 17 d. 10.00–12.00 val.

  Kviečiame išbandyti nemokamą grafinio dizaino įrankį internete Canva.com. Mokymų metu ne tik susipažinsite su Canva aplinka ir galimais kūrybiniais veiksmais, bet praktiškai išmoksite sukurti velykinį sveikinimą!

  E. prekyba: apsipirk ir atsiskaityk sumaniai
  Kovo 21 d. 10.00–13.00 val.

  Mokymų dalyviai susipažins su e. prekybos principais: kaip pirkti, atsiskaityti internetu už prekes (paslaugas). Sužinos apie daiktų (paslaugų) pirkimą bei pardavimą naudojant skelbimų svetaines ir socialinius tinklus. Parodysime, kaip atpažinti patikimas, saugias el. parduotuvių svetaines, supažindinsime su vartotojų teisėmis perkant internetu.

   

  Būtina išankstinė registracija. Mokymuose dalyvių skaičius ribotas; nesusirinkus reikiamam dalyvių skaičiui, mokymai bus atšaukti. Dalyvauti gali tik iš anksto registruoti dalyviai.

  Registruotis galite:

  • telefonu: (8 37) 32 42 59

  • el. paštu: [email protected]

  • Registracijos forma >>>

  Auditoriniai mokymai vyks Kauno apskrities viešosios bibliotekos mokymų klasėje, 005 k. , K. Donelaičio g. 8, Kaunas.

  Kilus klausimams kreipkitės el. paštu [email protected]

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.