• Kurti vaikams: muzikinio albumo pristatymas ir diskusija

  2022 m. spalio 13 d.
  18 val.
  Kauno apskrities viešoji biblioteka, K. Donelaičio g. 8
  III a. renginių erdvė

  Spalio 13 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame į renginį Kurti vaikams: muzikinio albumo pristatymas ir diskusija Kauno apskrities viešosios bibliotekos (K. Donelaičio g. 8) III a. Renginių erdvėje. Dainų autorė ir atlikėja Eglė Gelažiūtė-Pranevičienė drauge su rašytoju Virgiu Šidlausku kvies pasikalbėti apie muziką vaikams, kūrybinio proceso ypatumus bei muzikos reikšmę vaiko lavinimui.

  Renginio metu bus pristatomas Eglės Gelažiūtės-Pranevičienės keletą metų sūpuotas albumas vaikams „Kur noksta lopšinės“, 2021 m. išleistas Mėlynbalsės slapyvardžiu. Autorė daug dėmesio skiria ir muzikai, ir tekstams, puikiai suprasdama, kad su vaikais turi būti absoliučiai sąžiningas, kad visa, kas netikra, tuoj pat bus atmesta. Todėl kurdama ir atlikdama dainas Eglė pasakoja stebuklingas istorijas, kuriomis tuo metu ir pati gyvena.

  Autorė taip pat rašo knygas vaikams, dvi pirmosios šiuo metu rengiamos leisti. Darbuodamasi tarpdalykinės muzikologijos lauke, nuolat permąsto Lietuvos muzikinį turinį, linkmes, kūrybos vaikams poreikį ir niuansus.

  Renginio svečias – tekstų ir muzikos vaikams autorius, žurnalo vaikams „Laimiukas“ redaktorius Virgis Šidlauskas, išleidęs tokias knygas kaip „Ulfas ir stebuklinga barzda“, „Ugnikalniukas ieško draugų“, „Stogas, po kuriuo auginu žvaigždes ir lietų“ ir dar daugiau!

  Labai kviečiame atvykti su šeimomis – ir pasiklausyti, ir pasikalbėti.

  Renginys nemokamas.

  Renginio metu bus galima įsigyti muzikos albumų.

  Albumo leidybą dalinai finansavo asociacija LATGA.

  Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.