• Gabrielės Samsukevičiūtės kūrybinių darbų paroda „Gyvastis“

  2022 m. liepos 4 d. - 2022 m. liepos 8 d.

  Kauno apskrities viešoji biblioteka liepos 4 dieną 17.30 val. kviečia į Gabrielės Samsukevičiūtės kūrybinių darbų parodos „Gyvastis“ atidarymą. Paroda veiks nuo liepos 4 dienos iki liepos 8 dienos.

  Gabrielė dalijasi: „Žmonės vis bando surasti save ar savo kelią, kurį pametė ar dar neatrado. Ir aš taip dariau. Bet su laiku supratau, kad tai, ko mes ieškome, yra jausmas būti gyvu. Tai tas vidinis kirbėjimas, pulsuojanti gyvybė mumyse. O ją patiriame, tik kai darome mums svarbius, mylimus dalykus. Būtent taip aš jaučiuosi tapydama. O mano paveikslai yra to jausmo išraiška.“ Gabrielės kūrybinių darbų paroda „Gyvastis“ yra dalis projekto „Erdvė reikšis“ renginių ciklo.

  Svajoji apie asmeninę parodą ar performansą, o gal tiesiog nori įgyti naujų žinių? Kauno apskrities viešoji biblioteka organizuoja projektą „Erdvė reikštis“, kuris padės jauniesiems kūrėjams geriau atrasti save, prisijungti prie bendruomenės ir dalintis savo patirtimis ir menu laisvoje, atviroje ir saugioje erdvėje. Projektas apima kelias veiklas: parodas, performansus, peržiūras, edukacijas, kūrybinius susitikimus.

  Atidarymo metu kalbinsime kūrėją Gabrielę, apžvelgsime bibliotekos erdvėse eksponuojamus jos darbus.

  Bibliotekos savanorė Gerta Stanionytė susitiko su Gabriele ir trumpai ją pakalbino apie jos kuriamas vizualizacijas, kūrybos procesą bei įkvėpimą kurti. Kviečiame skaityti!

   

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.