• Šiaurietiško ėjimo treniruotės

  2022 m. liepos 5 d. - 2022 m. liepos 26 d.
  18 val.
  Kauno apskrities viešoji biblioteka, Žaliakalnis, viršutinė Kauko laiptų aikštelė

  Kiekvieną liepos antradienį kviečiame jus į nemokamas šiaurietiško ėjimo treniruotes su judesio specialiste, sveikatingumo instruktore Ilma!

  Treniruotės pritaikytos ir naujokams, ir pažengusiems. Šiaurietiškas lazdas treniruočių metu duodame vietoje. Pradedančiuosius kviečiame atvykti 17.30 val., pažengusius nuo 18 val. Susitikimo vieta – Žaliakalnis, viršutinė Kauko laiptų aikštelė.

  Registracija:

  Liepos 5 d. 18 val.

  Liepos 12 d. 18 val.

  Liepos 19 d. 18 val.

  Liepos 26 d. 18 val.

  Ilma Sodonienė, judesio specialistė, asmeninė trenerė, sveikatingumo instruktorė, apie save ir treniruotes:

  Šiaurietiško ėjimo pamokos, funkcinės ir širdies treniruotės gryname ore. Šiaurietišką ėjimą praktikuoju jau 13 metų. Pamilau šią fizinio aktyvumo rūšį iškart. Šie užsiėmimai tai ne tik žygiai su šiaurietiškomis lazdomis. Priklausomai nuo klientų norų ir tikslų organizuojamos įvairios grupinės treniruotės gamtoje, meditaciniai ėjimai, gamtojautos praktikos, asmeninės širdies ir funkcinės treniruotės.

  Sveikatingumo pamokos. Testavimas ir asmeninės treniruotės. Nuo to, kaip mes kvėpuojame, sėdime, stovime ir einame, priklauso mūsų fizinė ir psichinė sveikata. Kaip netenkame pusiausvyros ir vėl ją atgauname. Streso įtaka ir antistresinės praktikos. Dėmesys teisingam kvėpavimui, laikysenai, stuburo sveikatai, taisyklingam judesiui ir atsipalaidavimui.

  Jogalates užsiėmimai. Jogą praktikuoju jau 8 metai. Tai sudėtinga, visas gyvenimo sritis apimanti sistema, kurią įsisavinti pradedančiajam dažnai būna per sunku. Todėl „gimė“ jogalates, paruošiamieji jogos ir apskritai sveikesnio gyvenimo užsiėmimai. Tai tinkamas pasirinkimas dar nebandžiusiems jogos, tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiesiems. Joga + Pilates + Kvėpavimas + Relaksacija. Judesys išplaukiantis iš judesio – raumenų stiprinimas derinamas su tempimu ir atsipalaidavimu. Viską jungia suderintas kvėpavimas.

  Konsultacijos mitybos ir sveikos gyvensenos klausimais. Nėra vienos teisingos mitybos ir gyvensenos, tačiau yra bendros tendencijos, pritaikomos konkrečiam žmogui. Kalbėdami su klientu apie jo įpročius, mąstymą ir gyvenimo būdą kartu ieškome jam tinkančių taisyklių.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.