• Literatūrinė-muzikinė kompozicija „Mylinčių širdžių monsinjoras“

  2022 m. birželio 30 d.
  17.30 val.
  Kauno apskrities viešoji biblioteka, K. Donelaičio g. 8
  III a. renginių erdvė

  Birželio 30 d. 17.30 val. kviečiame į literatūrinę-muzikinę kompoziciją „Mylinčių širdžių monsinjoras“, skirtą kunigo Kazimiero Vasiliausko 100-osioms gimimo metinėms (K. Donelaičio g. 8, III a. Renginių erdvė).

   

  Sakoma, kilnūs darbai auga tarsi medžiai, kurie vėliau virsta giriomis, o žmonės, kurie sugeba duoti tiesiog todėl, kad myli gyvenimą, žmones ir savo šalį – palieka gilų pėdsaką istorijoje. Toks buvo monsinjoras Kazimieras Vasiliauskas, išskirtinį dėmesį skyręs knygai, žodžiui ir minčiai. 2022-ieji paskelbti Kazimiero Vasiliausko metais, tad kviečiame prisiminti šį žmogų, tapusį nesuvaidintos atjautos ir žmogiškumo simboliu.

  Kompozicijos kūrėja ir atlikėja – Violeta Bakutienė, muzikos kūrinius parinko Antanas Bakutis. Visuomenininkė V. Bakutienė rengia autorines literatūrines-muzikines kompozicijas tautinės savimonės tema, veda literatūros vakarus, susitikimus su rašytojais, skaito lietuvių autorių kūrybą. Literatūrinėje-muzikinėje kompozicijoje harmoningai susipina meninis žodis, skambanti muzika, ekrane rodomi vaizdai, portretai ir videosiužetai, kurie padeda klausytojui įsijausti į programą.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.