Projekto trukmė: 2016 09 01 – 2017 12 31

Projekto vadovė: Aistė Stankevičė, el. p. [email protected], tel. (8 37) 324450

Trumpas projekto pristatymas: „Lietuva-Latvija-Suomija: suaugusiųjų mokymo(-si) procesų inovacijos bibliotekose“ – tai tarptautinis suaugusiųjų švietimo mokymosi mobilumo projektas, kuriuo siekiama, perimti tarptautinę bibliotekų patirtį ir integruoti ją į KAVB veiklą, susijusią su neformaliuoju suaugusiųjų švietimu, taikant pažangius mokymo metodus bei įrankius.

KAVB specialistai vyks į darbo stebėjimo vizitus Ventspilio (Latvija) ir Sello (Suomija) bibliotekose, kuriose  stebės suaugusiųjų mokymo veiklas, besiremiančias nauju požiūriu į mokymą bei mokymosi procesą, aptars naujas neformaliojo švietimo strategijas. Mokysis iš kolegų patirties, kaip taikant pažangius IKT įrankius į mokymosi procesą įtraukti suaugusiuosius, ypatingai tuos, kurie patiria socialinę atskirtį.

Naujos mokymosi mobilumo dalyvių patirtys ir kompetencijos bus integruotos į KAVB darbus bei pačių dalyvių kasdienes atsakomybės sritis suaugusiųjų neformaliojo švietimo veiklose. Nauji gebėjimai skatins tęsti ir pradėti naujus prasmingus darbus, plečiant ir gerinant suaugusiųjų mokymo veiklų kokybę, skaitmeninio raštingumo regione didinimą ir prieinamumą. Užmegzti partnerystės ryšiai su ES šalių bibliotekomis sudarys sąlygas tolimesniam kolegų bendradarbiavimui, keičiantis žiniomis, dalijantis idėjomis.

erasmus logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.