Projektas įgyvendintas: 2015 06 01 – 2016 11 30

Projekto vadovė: Aistė Megelinskienė, el. p. [email protected], tel. (8 37) 32 44 45

Projekto partneriai: Birštono viešoji biblioteka, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka, Valstybinė mokesčių inspekcija.

Trumpas projekto pristatymas: „(RE)STARTAS: e. paslaugos Tau“ – tai projektas apie elektronines paslaugas ir verslumą. Projekto dalyviai gali tobulinti savo skaitmenines, verslumo ir finansines kompetencijas, gerinti įgūdžius naudojantis e. valdžios paslaugomis.

Kauno apskrities, Birštono ir Raseinių savivaldybių viešosiose bibliotekose ir jų filialuose įrengtose vaizdo transliacijų erdvėse gyventojai gali tiesiogiai stebėti el. paslaugų pristatymus, naujausią informaciją apie mokesčius, valstybinį socialinį draudimą, smulkaus verslo kūrimą ir vystymą, finansavimo galimybes, e. prekybą. e. parduotuves, susitikimus su verslo atstovais.

Pasitelkdama IRT (informacijos ir ryšių technologijos) priemones Kauno apskrities viešoji biblioteka kartu su projekto partneriais gerina e. valdžios ir e. verslo paslaugų prieinamumą Kauno regiono gyventojams, mažina skaitmeninę atskirtį, skatina verslumą bei gerina bendruomenių gyvenimo kokybę.

Daugiau informacijos ir projekto vaizdo įrašų archyvą rasite čia.

Projektą dalinai finansavo:

LNB logoBP2 centrinis1ministerijos logo

Projekto partneriai, rėmėjai:

raseiniaivmi logobirstonas swedbank logo  sodralogo       Paysera logotype internet


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.