Projekto trukmė: 2016 03 01–2017 12 15.

Projekto vadovė: Rimanta Tamoliūnienė, el. p. [email protected], tel. (8 37) 32 44 17.

Projekto partneriai, rėmėjai: Kauno arkivyskupijos kurija, Kauno arkivyskupijos muziejus, Vytauto Didžiojo muziejus, ŽŪB „Nematekas“, UAB „Kauno šilas“, UAB „Apps Libri“.

Trumpas projekto pristatymas: „Kauno bažnyčios: Miesto tapatumo kodas“ – naujas KAVB projektas, skirtas Kauno bažnyčioms, supažindinantis su žymiausiomis šventovėmis, kaip įdomiu ir gyvu miesto paveikslu. Bažnyčios – ne tik miestovaizdžio dominantė, bet ir miesto likimo dalis, kurią atrasti ir įvertinti – tai susipažinti su nuolat kintančiu Kauno „veidu“. Kiekviena Kauno bažnyčia – savotiškas amžininkų mums paliktas metraštis, kuriame įamžinta gyva miesto istorija. Pasitelkę įvairius Kauno bažnyčių išskirtinumą pabrėžiančius kodus, istorinius faktus, asociacijas, vaizdus, iškilias asmenybes, dokumentus bei šiuolaikinėmis technologijomis grįstus sprendimus, projektu siekiame atskleisti miesto tapatumą ir įdomiausius jo istorijos vingius.

Įgyvendinant projektą, rengiama interaktyvi kilnojamoji paroda. Su ja galės susipažinti įvairių socialinių ir amžiaus grupių asmenys Kaune ir kituose miestuose.

Projektą dalinai finansuoja:
logolrkm

 


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.