Projektas įgyvendintas: 2016 04 01 – 2016 11 30

Projekto vadovė: Aistė Stankevičė, el. p. [email protected], tel. (8 37) 324450

Trumpas projekto pristatymas: „Bibliotekų specialistų tarpinstitucinių projektų valdymo mokymai“ – tai kvalifikacijos kėlimo projektas, kurio tikslas tobulinti Kauno regiono bibliotekų specialistų tarpinstitucinių projektų valdymo kompetencijas, skatinant bendrų regioninių projektų rengimą, inovatyvių paslaugų kūrimą ir kokybiškesnę komunikaciją regione. Siekiant šio tikslo, numatomos trys pagrindinės veiklos: organizuojami projektų valdymo mokymo kursai, kuriama projektų valdymo platforma ir nuotolinė platformos panaudojimo mokymo programa.

Mokymo kursuose bibliotekų specialistai susipažins su projekto valdymo turiniu ir metodais, mokysis projekto komandos formavimo principų, jų funkcijų ir atsakomybės skirstymo tarp komandos narių. Bus ugdomi projekto veiklų, biudžeto ir finansų planavimo įgūdžiai, gilinamasi į papildomų finansavimo šaltinių pritraukimą, partnerystės ir bendradarbiavimo skatinimą.

Po mokymo kurso, siekdami skatinti bendrų tarpinstitucinių Kauno regiono viešųjų bibliotekų projektų rengimą ir įgyvendinimą, KAVB specialistai sukurs naują produktą – projektų valdymo platformą. Ir parengs nuotolinę mokymo programą, suteiksiančią žinių, kaip tinkamai ja naudotis, valdant tarpinstitucinius projektus ir užtikrinant efektyvią komunikaciją regione. Bendrai naudojama platforma leis suvaldyti mobilias, skirtingų bibliotekų darbuotojus jungiančias, komandas.

Projektą dalinai finansavo:

lrkm logo

Projekto partneriai, rėmėjai:

langas i ateiti        ism

 

 


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.