Projektas įgyvendintas: 2016 05 16 – 2016 12 19

Projekto vadovė: Julija Genienė, tel. (8 37) 32 44 17, el. paštas [email protected]

Projekto partneriai: Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Šakių rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Trumpas projekto pristatymas: „Auksinis laureatų ruduo“ – tai literatūrinių susitikimų ciklas, skirtas Kauno mieste ir regione populiarinti lietuvių autorių kūrybą. Projektas suteikia galimybę skaitytojams susitikti su žymiais kūrėjais, ugdyti aukštesnę literatūrinės diskusijos kultūrą, plėsti kūrinių meninės vertės suvokimą.

Projekto metu ne tik pristatoma autorių kūryba ir naujausios knygos, bet ir diskutuojama, siekiama produktyvaus dialogo tarp rašytojo ir skaitytojo. Kad šie susitikimai pritrauktų kuo platesnį skaitytojų ratą, derinamos įvairios priemonės: žodinis pasakojimas, probleminių klausimų kėlimas ir diskusija, ištraukų skaitymas, vaizdinės medžiagos demonstravimas, rengiamos kino filmų peržiūros.

Į projekto renginius kviečiami pastaraisiais metais kultūros ir literatūros srityse didžiausio visuomenės dėmesio sulaukę autoriai (rašytojai, vertėjai, kino kritikai, režisieriai ir kt.), geriausiai įvertinti ir apdovanoti įvairiomis premijomis.

Projektą dalinai finansavo:

kulturos tarybos logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.