Darbas

Esame didžiausia Vidurio Lietuvos valstybinė universali biblioteka, kuri gyvuoja jau 70 metų. Bibliotekoje dirba daugiau nei 200 įvairių sričių profesionalų: aptarnavimo specialistai, bibliografai, knygrišiai, informacijos vadybininkai, IT specialistai, projektų vadovai, komunikacijos specialistai ir kiti. Galimybių save realizuoti bibliotekoje randa įvairaus išsilavinimo, charakterio, požiūrio žmonės.

Ieškome Skaitytojų aptarnavimo skyriaus skaitymo skatinimo grupės literatūrologo (-ės)

Darbo skelbimas >>>

Ieškome Kultūros vadybos skyriaus kultūrinės veiklos organizatoriaus (-ės)

Darbo skelbimas >>>

Nori prisijungti prie mūsų komandos? Atsiųsk savo gyvenimo aprašymą (CV) bei trumpą motyvacinį laišką apie Tave dominančias veiklos sritis šiuo adresu: karjera@kvb.lt.

Praktika

Praktika – tai galimybė pritaikyti turimas teorines žinias bei tobulinti profesinius ir bendruosius gebėjimus. Patirtis įgyta praktikos metu padės geriau pažinti ne tik save, bet ir norimo darbo specifiką. Jei esi ambicingas, orientuotas į rezultatą, o iššūkiai Tau – naujos galimybės, kviečiame praktiką atlikti KAVB komandoje.

Siųsk savo gyvenimo aprašymą bei trumpą motyvacinį laišką apie Tave dominančias veiklos sritis šiuo adresu: l.volskis@kvb.lt

Savanorystė

Jei TU:

  • Kūrybingas,
  • Iniciatyvus,
  • Veiklus,
  • Ir nori atrasti save

Tapk bibliotekos savanoriu!

Daugiau informacijos el. paštu: savanoriai@kvb.lt.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.