Darbas

Esame didžiausia Vidurio Lietuvos valstybinė universali biblioteka, kuri gyvuoja jau 70 metų. Bibliotekoje dirba daugiau nei 200 įvairių sričių profesionalų: aptarnavimo specialistai, bibliografai, knygrišiai, informacijos vadybininkai, IT specialistai, projektų vadovai, komunikacijos specialistai ir kiti. Galimybių save realizuoti bibliotekoje randa įvairaus išsilavinimo, charakterio, požiūrio žmonės.

Ieškome Dokumentinio paveldo tyrimų ir sklaidos centro vyresniojo bibliografo (-ės)

Darbo skelbimas >>>

Ieškome Vaikų priežiūros darbuotojo (-os)

Darbo skelbimas >>>

Ieškome Skaitytojų aptarnavimo skyriaus skaitymo skatinimo grupės literatūrologo (-ės)

Darbo skelbimas >>>

Nori prisijungti prie mūsų komandos? Atsiųsk savo gyvenimo aprašymą (CV) bei trumpą motyvacinį laišką apie Tave dominančias veiklos sritis šiuo adresu: [email protected].

Praktika

Praktika – tai galimybė pritaikyti turimas teorines žinias bei tobulinti profesinius ir bendruosius gebėjimus. Patirtis įgyta praktikos metu padės geriau pažinti ne tik save, bet ir norimo darbo specifiką. Jei esi ambicingas, orientuotas į rezultatą, o iššūkiai Tau – naujos galimybės, kviečiame praktiką atlikti KAVB komandoje.

Siųsk savo gyvenimo aprašymą bei trumpą motyvacinį laišką apie Tave dominančias veiklos sritis šiuo adresu: [email protected]

Savanorystė

Jei TU:

  • Kūrybingas,
  • Iniciatyvus,
  • Veiklus,
  • Ir nori atrasti save

Tapk bibliotekos savanoriu!

Daugiau informacijos el. paštu: [email protected].


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.