Kompiuterinio raštingumo mokymai gyventojams

2014 08 08

Kviečiame registruotis į bibliotekoje vyksiančius kompiuterinio raštingumo mokymus gyventojams tema „Darbas kompiuteriu ir internetu (pradžiamokslis)". Mokymai vyks 2014 m. rugsėjo 15, 16, 17 d. Jų metu sužinosite kas yra techninė kompiuterio įranga, kokie pagrindiniai įtaisai ją sudaro, kas yra kompiuterio programinė įranga, kokios jos rūšys ir paskirtis; susipažinsite su interneto istorija, kultūra, naršyklės nustatymais; praktiškai pabandysite atlikti paiešką internete; galėsite susikurti el. paštą, Skype paskyrą.

Skaityti daugiau...

Retrospektyvi Alfonso Bunkaus tapybos darbų paroda

2014 07 31

Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2) veikia jubiliejinė retrospektyvi tapytojo Alfonso Bunkaus darbų paroda. Keturis dešimtmečius dirbęs Vilniaus ir Kauno aukštosiose mokyklose, dėstydamas ekonomikos teoriją, docentas neatsispyrė pomėgiui piešti ir laisvojo klausytojo teisėmis baigė tapybos studijas tuometiniame Vilniaus dailės institute. Studijuodamas mokėsi pas J. Švažą, V. Karatajų, V. Gečą, S. Džiaugštą. Paroda bus eksponuojama iki rugsėjo 14 d. Kauno apskrities viešosios bibliotekos IV a. fojė ir Menų skaitykloje, 406 kamb. Kviečiame apsilankyti!

Skaityti daugiau...

Bibliokaravanas Lietuvoje

2014 08 08

2014 m. rugpjūčio 6 d. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje vyko Pecha Kucha renginys „Viešųjų bibliotekų tarptautinė projektinė veikla", kuriame pranešimą skaite ir Kauno apskrities viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rasa Šukevičienė. Šis renginys yra kasmet vykstančio Rusijos viešųjų bibliotekų forumo «БИБЛИОКАРАВАН – 2014» dalis. Daugiau informaciojos apie renginį.

Chemijos mokslų duomenų bazės

2014 07 31

Kviečiame susipažinti su Karališkosios chemijos mokslų draugijos (Royal Society of Chemistry) chemijos mokslų duomenų bazėmis:

Skaityti daugiau...

Apklausa

2014 05 23

Norime ir siekiame būti kuo arčiau savo lankytojų, siūlyti ir domėtis tuo, kas jums yra svarbu. Interaktyvi komunikacija – populiarus bei alternatyvus būdas, pakeičiantis ir papildantis kasdieninį žodinį bendravimą. Esi vienas iš mūsų lankytojų ir bičiulių, todėl kviečiame Tave išsakyti savo nuomonę apie bibliotekos paskyras socialiniuose tinkluose bei bibliotekos tinklaraštį. Kritika ir pastabos – labai laukiamos, teigiami atsiliepimai – mūsų pastangų įvertinimas. Užtikriname anonimiškumą. Anketą rasite čia.

SAGE mokslinių tyrimų duomenų bazė

2014 07 09

Iki šių metų gruodžio 23 d. kviečiame susipažinti su mokslinių tyrimų metodų duomenų baze Sage Research Methods Online. Duomenų bazė skirta mokslininkams, tyrėjams ir studentams, dirbantiems su moksliniais projektais. Suteikta galimybė susipažinti su įvairiais mokslinių tyrimų metodais, mokslinių tyrimų poreikių analize, tyrimo projekto rengimo procesu, tyrimų atrankos būdais, tyrimo instrumentais, ekspertų išvadomis ir kt.

Skaityti daugiau...

Mokymai bibliotekininkams apie elektroninius mokslo duomenų išteklius

2014 07 04

Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacija (LMBA) vykdydama ES struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos finansuojamą projektą „eMoDB.LT2:Elektroninių mokslo duomenų bazių atvėrimas Lietuvai - antrasis etapas" 2014 m. birželio 16 - liepos 3 d. Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose organizavo mokymus bibliotekininkams, duomenų bazių administratoriams pagal programą „Naudojimasis elektroniniais mokslo duomenų ištekliais".

Skaityti daugiau...

Projekto „Bibliotekos pažangai 2“ mokymai Kaune

2014 07 29

2014 m. liepos 23-24 d. Kaune vyko projekto „Bibliotekos pažangai 2" organizuoti projektų inicijavimo teoriniai ir praktiniai mokymai. Juose dalyvavo projekto „Bibliotekos pažangai 2" vadovas Eugenijus Stratilatovas su dviem savo komandos narėmis ir atstovai iš Kauno regiono viešųjų bibliotekų: Kaišiadorių RSVB, Kalvarijos SVB, Prienų Justino Marcinkevičiaus VB, Raseinių Marcelijaus Martinaičio VB, Jonavos RSVB, Kazlų Rūdos SVB, Kauno miesto Vinco Kudirkos VB ir Kauno apskrities VB. Mokymuose aptarti projekto rezultatų, veiklų, tvarkaraščio, išteklių, išlaidų planavimo procesai, įvardintos pagrindinės rizikos, kliūtys ir galimybės jų išvengti.