Apklausa

2014 05 23

Norime ir siekiame būti kuo arčiau savo lankytojų, siūlyti ir domėtis tuo, kas jums yra svarbu. Interaktyvi komunikacija – populiarus bei alternatyvus būdas, pakeičiantis ir papildantis kasdieninį žodinį bendravimą. Esi vienas iš mūsų lankytojų ir bičiulių, todėl kviečiame Tave išsakyti savo nuomonę apie bibliotekos paskyras socialiniuose tinkluose bei bibliotekos tinklaraštį. Kritika ir pastabos – labai laukiamos, teigiami atsiliepimai – mūsų pastangų įvertinimas. Užtikriname anonimiškumą. Anketą rasite čia.

SAGE mokslinių tyrimų duomenų bazė

2014 07 09

Iki šių metų gruodžio 23 d. kviečiame susipažinti su mokslinių tyrimų metodų duomenų baze Sage Research Methods Online. Duomenų bazė skirta mokslininkams, tyrėjams ir studentams, dirbantiems su moksliniais projektais. Suteikta galimybė susipažinti su įvairiais mokslinių tyrimų metodais, mokslinių tyrimų poreikių analize, tyrimo projekto rengimo procesu, tyrimų atrankos būdais, tyrimo instrumentais, ekspertų išvadomis ir kt.

Skaityti daugiau...

Mokymai bibliotekininkams apie elektroninius mokslo duomenų išteklius

2014 07 04

Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacija (LMBA) vykdydama ES struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos finansuojamą projektą „eMoDB.LT2:Elektroninių mokslo duomenų bazių atvėrimas Lietuvai - antrasis etapas" 2014 m. birželio 16 - liepos 3 d. Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose organizavo mokymus bibliotekininkams, duomenų bazių administratoriams pagal programą „Naudojimasis elektroniniais mokslo duomenų ištekliais".

Skaityti daugiau...

Dalios Jonės Puskunigienės tapybos paroda

2014 06 04

Kauno apskrities viešosios bibliotekos Meno leidinių skaitykloje (Radastų g. 2, 406 kamb.) nuo birželio 6 d. eksponuojama Dalios Jonės Puskunigienės tapybos darbų paroda. Tai antroji personalinė autorės paroda. Eksponuojami peizažai, portretai, bandoma prakalbinti simbolių pasaulį. Dalia vis dar ieško savo kelio: tapo aliejumi ir akrilu, akcentuoja spalvą, po truputį bando išsivaduoti iš gražios, išdailintos tapybos gniaužtų.

Skaityti daugiau...

Vytauto Steponavičiaus darbų paroda „Sugrįžimai“

2014 07 03

Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, II a. fojė) veikia menininko Vytauto Steponavičiaus darbų paroda „Sugrįžimai". Ekspozicija veiks iki rugpjūčio 31 d.  Maloniai kviečiame apsilankyti.

Skaityti daugiau...

Dovana bibliotekai

2014 07 02

2014 m. liepos 02 - 22 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 418 kamb.) veikia knygos ir Lietuvos bičiulio, bibliotekos rėmėjo prof. Geniaus Procutos (Kanada) dovanotų leidinių paroda. Kviečiame susipažinti!

Kauno regiono savivaldybių viešųjų bibliotekų statistika

2014 06 30

Kviečiame susipažinti su Kauno regiono savivaldybių viešųjų bibliotekų 2013 m. statistika

KAVB 2013 m. veiklos ataskaita

2014 06 20

Kviečiame susipažinti su Kauno apskrities viešosios bibliotekos 2013 m. veiklos ataskaita elektroniniame leidinyje. Ačiū, kad esate kartu!