Biblioteka vėl kviečia į knygų blusturgį

2014 09 30

Spalio 3 d. 15–18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, I aukštas) vyks knygų blusturgis, kuriame bus galima mainyti, keistis ir parduoti knygas.

Skaityti daugiau...

Rudenį gyvenkime sveikai

2014 09 24

Rugsėjo 30 d., antradienį, 15.30 val. Mažajame ąžuolyne, šalia Kauno apskrities viešosios bibliotekos, vyks rudeninė mankšta. Bendro pobūdžio mankšta remiasi Pilates pratybų metodika, įtraukiant raumenis stiprinančius pratimus. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas taisyklingai laikysenai. Taip pat gerinsime lankstumą, pusiausvyrą ir jėgą, atliksime kvėpavimo pratimus.

Skaityti daugiau...

Prasideda nemokamų paskaitų ciklas, supažindinantis su Italijos kultūra

2014 09 25

Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2) spalį pradės Vytauto Didžiojo universiteto italų kalbos dėstytojo dr. Moreno Bondos paskaitų ciklu apie Italiją. Kviesdamas į netradicinę istorinę kelionę po Italijos kultūrą, jau ne pirmus metus Kaune gyvenantis dėstytojas papasakos neįprastų istorijų, atskleis netikėtų pasaulėžiūros perspektyvų.

Skaityti daugiau...

Pristatymas „Kas ieško, tas randa“.

2014 09 26

Spalio 2 d. 14 val. kviečiame į akcijos „Susitikime bibliotekoje“ renginį „Kas ieško, tas randa“. Pristatymo metu susipažindinsime Jus su paieškos galimybėmis Kauno apskrities viešosios bibliotekos elektroniniame kataloge ir duomenų bazėse. Taip pat sužinosite, kaip užsisakyti, rezervuoti ar pratęsti leidinio skolinimosi laiką.

Skaityti daugiau...

Olego Karavajevo dailės darbų parodos atidarymas

2014 09 30

Spalio 7 d. 16 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) atidaroma Olego Karavajevo dailės darbų paroda.

Skaityti daugiau...

Mokymai apie efektyvių pristatymų galimybes

2014 09 26

Spalio 3 d. 13 val. vyks pristatymas „Efektyvus pristatymas: galimybės su MS PowerPoint, Prezi ir Issuu“. Pristatymo metu susipažinsite su prezentacijų ruošimo įrankių MS PowerPoint ir Prezi galimybėmis. Patarsime kaip patraukliau, žaismingiau kurti bei rodyti savo prezentacijas.

Skaityti daugiau...

Akcija „Atkurkime Baltijos kelią internete!"

2014 09 08

Ką tik minėjome Baltijos kelio 25-ąsias metines. Kokius jo pėdsakus išsaugosime ir perduosime ateinančioms kartoms, priklauso nuo mūsų visų. Jeigu Jūs, Jūsų artimieji, pažįstami buvote reikšmingų istorinių 1989 m. įvykių liudininkai ir asmeniniuose archyvuose turite vertingų istorinių dokumentų, albumuose nuotraukų, plakatų, spaudinių, garso ar net vaizdo įrašų, kviečiame Jus prisidėti prie mums visiems svarbios istorinės atminties išsaugojimo ir puoselėjimo. Šiandien galime atkurti Baltijos kelią internete!

Skaityti daugiau...