Eseistinis ruduo su Giedra Radvilavičiūte

2014 10 17

Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 kamb.) spalio 24 d. 17.30 val. kviečia pasitikti savaitgalį nusiteikus eseistiškai. Ką tai reiškia? Apie tai papasakos jau įsibėgėjusio projekto „Auksinis laureatų ruduo“ vakaro viešnia prozininkė, eseistė Giedra Radvilavičiūtė.

Skaityti daugiau...

Interneto transliacijų ciklas „Euro Panorama“

2014 10 24

Spalio 30 d. 10 val. vyks tiesioginė internetinė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ministudijos. Transliacijos tema „Euras ir Lietuva: mitai ir faktai“.

Tai bus pirmoji iš penkių (ciklo Euro panorama) transliacija.

Skaityti daugiau...

Tęsiame projekto „Bibliotekų specialistų mokymai“ veiklas

2014 10 24

Tęsiame projekto „Bibliotekų specialistų mokymai“ veiklas. Populiariausias tarp Kauno regiono bibliotekų specialistų buvo seminaras „Parodos ir renginiai bibliotekoje“. Jį vedė Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Ryšių su visuomene skyriaus vedėjas Justas Jaskonis ir Renginių grupės vadovė Nijolė Jonaitienė.

Skaityti daugiau...

Spalvingas ir nerimtas ruduo su Sigute Ach

2014 10 22

Širdį šildanti šiluma ir vidiniai sparnai reikalingi kiekvienam. O sparnus greičiausiai užaugina nuoširdi meninė kūryba. Tokia, kaip dailininkės Sigutės Ach darbai – šviesūs, poetiški, paslaptingi ir naivūs, elegantiški ir sparnuoti.

Skaityti daugiau...

Įvyko projekto „Inovacijų laboratorija „ILaB“ baigiamasis renginys

2014 10 23

Spalio 22 d. Kauno apskrities viešosios bibliotekos erdves užpildė jaunimas, atvykęs į projekto „Inovacijų laboratorija „ILaB" baigiamąjį renginį. Įgyvendindama šį projektą Kauno apskrities viešoji biblioteka bendradarbiavo su Vilkaviškio ir Jonavos rajonų savivaldybių viešosiomis bibliotekomis bei Prienų Justino Marcinkevičiaus viešąja biblioteka.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į kompiuterinio raštingumo kursus

2014 10 24

Nemoki įsijungti kompiuterio? Nežinai kaip rasti informaciją internete? Kviečiame registruotis į bibliotekoje vyksiančius kompiuterinio raštingumo mokymus gyventojams tema „Darbas kompiuteriu ir internetu (pradžiamokslis)". Mokymai vyks 2014 m. lapkričio 18-20 d.

Skaityti daugiau...

Elektroninių išteklių duomenų bazė East View

2014 10 20

Rusijos kompanija East View Information Services siūlo susipažinti su Rusijos, Rytų Azijos ir NVS šalių elektroninių išteklių duomenų baze.

Skaityti daugiau...

Prasideda jubiliejinė akcija „Metų knygos rinkimai“

2014 10 14

Jau dešimtą kartą skaitytojai kviečiami išrinkti Metų knygas keturiose kategorijose:  suaugusiųjų, poezijos, paauglių ir vaikų.

Ekspertų komisijos iš viso atrinko dvidešimt knygų, po penkias kiekvienoje kategorijoje. Akcijoje dalyvaujančios knygos yra parašytos šiuolaikinių lietuvių autorių ir išleistos nuo 2013 m. rugsėjo 1 dienos iki 2014 m. rugpjūčio 31 dienos.

Skaityti daugiau...

Projektas „Meno vitaminai" keliauja į Kaišiadoris

2014 10 13

Kauno apskrities viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Žaliakalnio bendruomenės centru „Žaliasis ąžuolynas“ bei VŠĮ Kaišiadorių ir VŠĮ Vilkaviškio ligoninėmis, įgyvendina projektą „Meno vitaminai“.  Tai teatro, muzikos ir dailės renginių ciklas.

Skaityti daugiau...

Laikina prieiga prie JSTOR elektroninės bibliotekos

2014 10 15

Nuo spalio 15 d. iki gruodžio 15 d. kviečiame naudotis JSTOR elektronine biblioteka. Laikinos prieigos metu prieinamos šios kolekcijos:

Skaityti daugiau...