9

Pasimatymas Kauno oro uoste

2016 08 24

Rugpjūčio 20 d. Kauno oro uostas, antrus metus iš eilės neabejingus aviacijai pakvietė į atvirų durų dieną – „Pasimatymą su lėktuvu“. Renginyje kiekvienas dalyvis galėjo iš arčiau susipažinti su eksponuojama aviacine, karine bei Kauno oro uoste naudojama technika. Susirinkusius stebino naikintuvų F-16 ir „BAA Training aviation academy“ parodomieji skrydžiai.

Skaityti daugiau...

Apklausa: Skaitmeninis raštingumas Jūsų kasdienybėje

2016 07 14

Kviečiame dalyvauti apklausoje, kurios tikslas – išsiaiškinti, kaip po dalyvavimo projekto „(RE)STARTAS: e. paslaugos Tau“ mokymuose pasikeitė Jūsų skaitmeninio raštingumo įgūdžiai ir naudojimosi elektroninėmis paslaugomis įpročiai.

Skaityti daugiau...

Į susitikimą kviečia studija „Kastalija“

2016 08 24

2016 m. rugsėjo 7 d., trečiadienį, 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, Knygos muziejaus salė) į susitikimą ir savo veiklos pristatymą kviečia kūrybinių galių ugdymo studija „Kastalija“.

Skaityti daugiau...

Bibliotekoje – Jurgio Svajūno fotografijų ir poetinių tekstų paroda „..VIDINIS BUVO BEDUGNIS“

2016 08 24

Nuo 2016 m. rugpjūčio mėn. 31 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) bus eksponuojama gamtininko, fotografo, rašytojo Jurgio Svajūno fotografijų ir poetinių tekstų paroda „..VIDINIS BUVO BEDUGNIS“.

Parodos pristatymas vyks 2016 m. rugsėjo mėn. 15 d., ketvirtadienį, 17 val.

Skaityti daugiau...

Kviečiame susitikti kaligrafijos dirbtuvėse!

2016 08 18

Rugpūčio 23 d., 11 val. kviečiame susipažinti su šriftų istorija, rašymo metodikomis, išmokti gotikinio šrifto rašymo pradmenų bei išbandyti laisvosios kaligrafijos technikas.

Skaityti daugiau...

Rugpjūčio 16–rugsėjo 2 d. nedirbs Vokiškų ir šveicariškų leidinių biblioteka

2016 08 10

Rugpjūčio 16–rugsėjo 2 d. nedirbs Vokiškų ir šveicariškų leidinių biblioteka.
Leidinius grąžinti galite:
  • Gamtos mokslų literatūros skaitykloje (415 kab., IV a.).
  • Leidinių grąžinimo įrenginiu (Radastų g. 2, prie tarnybinio
    įėjimo).
Leidinius pasiimti galite:
  • Gamtos mokslų literatūros skaitykloje (415 kab., IV a.).

Skaityk ir kurk savo svajonių sodą

2016 07 20

Meno leidinių skaitykloje (Radastų g. 2, 406 kamb.) veikianti leidinių paroda „Skaityk ir kurk savo svajonių sodą“ kviečia pakeliauti po nuostabiausius pasaulio sodus ir parkus, o taip pat žvilgtelėti į privačiuose sklypuose įkurtas nedideles gamtos oazes.

Skaityti daugiau...

Chloé Cruchaudet komiksų knygos „Mauvais genre“ paroda

2016 07 19

Nuo liepos 18 d. Meno leidinių skaitykloje (Radastų g. 2, 406 kamb.) komiksų ir istorijos mėgėjai turės galimybę pamatyti Prancūzų instituto Lietuvoje parengtą parodą pagal prancūzų menininkės Chloé Cruchaudet komiksų knygą „Mauvais genre“ („Nevykėlis“). Ja siekiama prisiminti ir paminėti Pirmąjį pasaulinį karą, palikusį gilų pėdsaką įvairių Europos tautų kolektyvinėje atmintyje.

Skaityti daugiau...

Praleisk vasarą su knyga: daugiau nei 1300 renginių!

2016 07 15

Šią vasarą Lietuvos viešosios bibliotekos kviečia į daugiau nei 1300 skaitymo skatinimo akcijos „Vasara su knyga“ renginių. Tai kūrybinės dirbtuvės, žaidimų popietės, netradiciniai skaitymai, knygų mugės, edukaciniai užsiėmimai. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje ir Kauno regiono bibliotekose bus galima susipažinti su kaligrafijos menu, tapyba ant vandens, apsilankyti naktiniuose skaitymuose, parodose ar kituose renginiuose. „Vasara su knyga“ žymi vasaros skaitymų pradžią ir vyks iki pat rudens!

Skaityti daugiau...

Vandalai nuniokojo vos prieš mėnesį įrengtą Knygų namelį

2016 07 12

Liepos 4 d. apie 20.30 val. Mažajame ąžuolyne, priešais Kauno apskrities viešąją biblioteką, vandalai nuniokojo vos prieš mėnesį įrengtą Knygų namelį. Vaizdo kameros užfiksavo, kaip namelį susprogdino trijų paauglių grupelė. Šiuo metu vandalai nėra nustatyti, vyksta ikiteisminis tyrimas.

Skaityti daugiau...