Daliaus Ramanausko dokumentinio filmo „ORA ET LABORA. Benediktinų kelias Lietuvoje“ pristatymas

2015 01 30

Vasario 5 d., ketvirtadienį, 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.) bus rodomas Daliaus Ramanausko dokumentinis filmas „ORA ET LABORA. Benediktinų kelias Lietuvoje“. Renginyje dalyvaus filmo autorius Dalius Ramanauskas ir Palendrių Šv. Benedikto vienuolyno prioras kun. Kazimieras Milaševičius OSB. Filmą pristato Lietuvos piligrimų bendrija.

Skaityti daugiau...

Bibliotekoje – elektroninių knygų skaityklės

2015 01 30

Kokią knygą rinktis: tradicinę ar elektroninę? Raskite atsakymą, išbandę elektroninių knygų skaityklę Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 415 ir 418 kamb. bei Lydos g. 2, Vaikų literatūros skyriuje).

Skaityti daugiau...

Kaip mokytis užsienio kalbų?

2015 01 29

2015 m. vasario 4 d., trečiadienį, 17.30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.) vyks susitikimas su italų kalbos dėstytoju dr. Stefano Maria Lanza. Renginio dalyviai turės puikią progą sužinoti arba prisiminti, kaip mokytis užsienio kalbų.

Skaityti daugiau...

„LinkInJob“ - galimybė sėkmingai integruotis į darbo rinką

2015 01 28

Kauno apskrities viešoji biblioteka vykdo tarptautinį dvejų metų projektą „LinkInJob“. Projekto išskirtinumą rodo tikslai, orientuoti ne tik į tikslinę visuomenės auditoriją, bet ir į bibliotekos darbuotojus. Nors projektas skirtas darbo neturintiems ir jo ieškantiems 20–64 metų amžiaus žmonėms, didelis dėmesys bus skiriamas ir bibliotekos darbuotojų, dirbančių su šia tiksline grupe, mokymams bei reikiamų kompetencijų ugdymui.

Skaityti daugiau...

Amerikos leidinių kolekcija bibliotekoje

2015 01 22

Nuo 2015 m. sausio 22 d. iki balandžio mėn. maloniai kviečiame visus susidomėjusius užsukti į Vokiškų ir šveicariškų leidinių biblioteką (Radastų g. 2, 404 kab.) ir susipažinti su Amerikos leidinių anglų kalba kolekcija (50 egz.). Išmaniaisiais įrenginiais nuskaitę knygų QR kodą, gausite daugiau informacijos apie Jus dominantį leidinį, sužinosite kitų skaitytojų nuomonę ir įvertinimus. Gera naujiena – leidiniais iki pavasario bus galima naudotis ne tik skaitykloje, bet ir skolintis į namus.

Skaityti daugiau...

Knygos „Spintos istorijos“ pristatymas

2015 01 19

Sausio 21 d., trečiadienį, 12 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, salė) Danguolė Kandrotienė pristatys savo knygą „Spintos istorijos“. Knyga nukelia į paslaptingą spintos gyventojų pasaulį, kur pasakojamos jos herojų gyvenimo istorijos, dalijamasi paslaptimis ir... meilės atodūsiais.

Skaityti daugiau...

Pristatytas leidinys „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“

2015 01 12

Sausio 6 d.  Krašto apsaugos ministerijoje pristatytas leidinys „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“.  Plačiajai visuomenei skirtą leidinį pristatė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir atsakingasis redaktorius, Krašto apsaugos ministerijos Gynybos politikos ir planavimo departamento direktoriaus pavaduotojas dr. Karolis Aleksa.

Skaityti daugiau...

Paroda „Asmenybė ir knyga“: kas Jus laiko, kai neturit laiko?

2015 01 19

   Pastebima, kad pasibaigus didžiosioms žiemos šventėms žmogų aplanko slogios nuotaikos. Dar prieš akimirką žėrėjusį karnavališkų dekoracijų pasaulį nubraukia nauji metai. Tarsi baltas lapas prieš akis klojasi spindėdamas sniegas, o šitoks švarumas bado akis... ir sąžinę, kad esi išsitepęs tingumu (o gal tiesiog persivalgęs). Ir nežinai, žmogau, kur dėtis, ypač kai lietuviška žiema šiandien balta tik atvirukuose. Vis viena jauti, kad privalai tą baltą vaizduotės lapą prirašyti – neva bandydamas nusverti sunkų pošventinį skrandį, imi sau žadėti, dar daugiau – kurpti metų planus, kad kiekvieną dieną padarysi (bent) po vieną gerą darbą, pradėsi sportuoti, imsi sveikai maitintis, visus pamilsi... ir tapsi beveik beveik tobulas, ak!

Skaityti daugiau...

Kilnojamoji paroda „Subtiliausiam dirigento mostui paklūstantis choras“ sugrįžo

2015 01 12

Kilnojamoji paroda „Subtiliausiam dirigento mostui paklūstantis choras“, pakeliavusi po Kauno regiono bibliotekas, pabuvojusi Kauno valstybinėje filharmonijoje ir Vilniaus kongresų rūmuose,  sugrįžo į gimtuosius namus. Paroda iki sausio 31 d.  eksponuojama Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, II a. fojė).

Skaityti daugiau...

Nauja duomenų bazė - Credo Online Reference Service

2015 01 12

Nuo 2015 m. sausio 1 d. Kauno apskrities viešosios bibliotekos skaitytojai gali nemokamai naudotis informacinių leidinių duomenų baze Credo Online Reference Service.

Skaityti daugiau...