9

ILaB 2 – kūrybiškos ir inovatyvios veiklos

2015 11 25

Kaune ir Kauno regione vykdytas projektas „Inovacijų laboratorija „ILaB“ sulaukė gero įvertinimo ir susidomėjimo tarp Kauno regiono viešųjų bibliotekų ir vartotojų. Todėl gavę Lietuvos kultūros tarybos finansavimą tęstiniam projektui „Inovacijų laboratorija ILaB 2“ toliau plėtėme veiklas Kauno regione (Birštone, Raseiniuose, Kaišiadoryse) bei tęsėme kūrybines veiklas Kauno apskrities viešosios bibliotekos inovacijų laboratorijoje, taip žengdami kartu su naujovėmis ir neatsilikdami nuo šiuolaikinės visuomenės tendencijų bei poreikių.

Skaityti daugiau...

Diskusija „Asmenybė ir knyga“ su Ryčiu Zemkausku ir Stefano M. Lanza

2015 11 24

Apie geras ir blogas knygas, apie pomėgį skaityti, apie neskaitančius ir skaitančius, apie gyvenimą su knyga ir be jos, apie knygos gyvenimą ir gyvenimą apskritai. Apie asmenybes ir knygas – nuoširdžiai, jaukiai ir įdomiai diskusijoje su Ryčiu Zemkausku ir Stefano M. Lanza gruodžio 3 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Kauno apskrities viešosios bibliotekos (Radastų g. 2) IV aukšto fojė. Vakaro metu bosine gitara improvizuos Karolis Brežinskas.

Skaityti daugiau...

97–osios Lietuvos kariuomenės įkūrimo metinės

2015 11 24

Lapkričio 23 d. Kauno apskrities viešosios bibliotekos atstovai dalyvavo Kauno rotušėje vykusioje šventėje – minint Lietuvos kariuomenės įkūrimo 97-ąsias metines.

Skaityti daugiau...

Paskutinės projekto „Bibliotekų specialistų mokymai“ veiklos

2015 11 24

Baigiamas įgyvendinti 2015 m. projektas „Bibliotekų specialistų mokymai“, skirtas Kauno regiono viešųjų bibliotekų specialistų kompetencijoms ugdyti.

Skaityti daugiau...

Literatūrinės lenktynės Zoologijos sode

2015 11 23

Kauno apskrities viešoji biblioteka kartu su partneriu – Lietuvos zoologijos sodu akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžioje surengė orientacines varžybas „Literatūrinės lenktynės po zoopasaulį“.

Skaityti daugiau...

Lapkričio 25 d. – švaros diena

2015 11 20

2015 m. lapkričio 25 d. (trečiadienį) – švaros diena. Lankytojai neaptarnaujami.
Leidinius galite grąžinti savitarnos įrenginiu (prie tarnybinio įėjimo).

Skaityti daugiau...

Šventinė konferencija 65-osios sukakties proga

2015 11 18

Lapkričio 17 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje vyko Kauno apskrities viešosios bibliotekos organizuota šventinė konferencija, „Kaip kūrybiškai panaudoti skaitmenintą kultūros paveldą? Sklaidos patirtys ir perspektyvos“.

Skaityti daugiau...

Šventinis Kauno regiono tarybos posėdis

2015 11 17

Lapkričio 17 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje į antrąjį šių metų posėdį susirinko Kauno regiono bibliotekų taryba. Posėdyje nariai informuoti apie tarybos personalinės sudėties pokyčius: nuo šiol LR Kultūros ministeriją atstovaus Muziejų, bibliotekų ir archyvų skyriaus vyriausioji specialistė Gražina Lamanauskienė, Jonavos rajono savivaldybės viešąją biblioteką atstovavusią D. Plaktonienę pakeičia bibliotekos direktorė S. Gajauskaitė.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su rašytoju Sauliumi Šalteniu

2015 11 17

2015 m. lapkričio 24 d., antradienį, 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kamb.) vyks projekto „Auksinis laureatų ruduo“ susitikimas su prozininku, dramaturgu, scenaristu, redaktoriumi, Nepriklausomybės Akto signataru, Seimo nariu Sauliumi Šalteniu. Svečią kalbins žurnalistė Audronė Meškauskaitė. Vakarą pagyvins daugelio respublikinių bei tarptautinių konkursų prizininkas – akordeonistas Laimonas Salijus. Taip pat dalyvaus leidyklos „Tyto alba“ atstovai.

Skaityti daugiau...

Subkategorijos